Kožená peněženka LAGEN Karla - světle hnědá

Neohodnoceno

Karla je velice zdařilá kožená peněženka, která pochází od české značky LAGEN ze Zlína. Jde o peněženku ze 100% hovězí kůže, a to ve světle hnědé barvě (s jemně rezavým nádechem). Ruční výroba!!!

260 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: LM-3994/W-ORA
Kožená peněženka LAGEN Karla - světle hnědá
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Karla je kožená peněženka pro náročné. Jde o ručně vyrobenou peněženku z velmi jemné broušené kůže. Jde o skvostnou peněženku, která vyvolává dojem luxusu za velmi příznivou cenu.

Karla se zavírá na druk přes klopnu. Uvnitř jsou 2 přihrádky na bankovky a 2 oddělené prostory. První prostor se připíná na druk a jsou v něm 3 přihrádky na karty a vizitky a 4 přihrádky na doklady (z toho 1 s průhledným okénkem). V druhém prostoru , 5 přihrádek na doklady, 3 na karty a 1 mincovník. Karla má hnědé štepování a vyražené logo LAGEN na přední straně.

Udělejte si radost touto stylovou peněženkou!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské peněženky a dokladovky
Barva: hnědá
Materiál: pravá kůže
Barva kovových prvků: Stříbrná
Rozměry (cm): 12 x 10 x 3
Speciální vlastnost: Ruční výroba
Šířka (cm): 10
Výška (cm): 12

Česká společnost se sídlem ve Zlíně byla založena již v roce 1997 se věnuje kožené galanterii a její ruční výrobě. V sortimentu jsou výrazně zastoupeny zejména kožené peněženky - dámské peněženky, pánské peněženky a číšnické peněženky. Nechybí ani kožené klíčenky, etue, dokladovky, dále i kožené aktovky, spisovky, kabelky, pouzdra, vizitkáře a ledvinky. Při výrobě jsou používány kvalitní materiály. Vše je vyráběno pod pod registrovanou ochrannou známkou LAGEN® .

Logo značky: lagen