Kožené výrobky - to nejlepší nejen pro muže

Aktovky, kufříky a peněženky pro všední i sváteční dny - to nejlepší nejen pro muže

Ty tam jsou doby, kdy jsme nosili věci v igelitových taškách potištěných nějakou reklamou. Dnes ke kvalitnímu pánskému obleku ať už společenskému nebo neformálnímu patří také elegantní aktovka, pánská taška, kožená etue (nebo také etui, etuje) nebo stylový kufřík (ať už velký pánský kurf nebo menší kufřík). Reprezentuje nás, ať už chceme nebo nechceme. Odřené, otlučené plastové kousky, ze kterých trčí zbytky vláken nám velkou službu neudělají. Naopak kvalitní a luxusní aktovky, tašky a kufříky z kvalitních kůží, pečlivě vypracované, nás budou dobře reprezentovat a poslouží nám dlouhou dobu. Jejich koupí si dotvoříte image pravého gentlemana, budete originální a uděláte dojem.

Aktovky  potřebujete nosit dokumenty, iPad, notebook, psací potřeby? Chcete se současně reprezentovat a udělat dojem? Pak potřebujete elegantní aktovku z kvalitní kůže, pečlivě vypracovanou a vybavenou dostatkem přihrádek a kapes jak vnějších tak vnitřních. Takové pánské aktovky (ale i dámské aktovky) najdete pod značkou Franco Bellucci, Daag, německou kvalitu D&N lederwaren,  luxusní italské aktovky značky GIUDI, Dragon nebo i vysoce kvalitní aktovky z umělé kůže již zmíněné značky D&N lederwaren. Značka Franco Bellucci pak svým jemným zdobením připomene staré dobré časy pravého luxusu spolu s nezaměnitelnou vůní jemné kůže. Pod těmito ale i dalšími značkami najdete i aktovky speciálně určené pro nošení notebooků, vybavené různými ochrannými pouzdry.

Tašky přes rameno  máte rádi volné ruce a jste sportovně založení? Nechcete nosit na igelitové tašce reklamu a chcete být originální? Pak se podívejte na luxusní kožené tašky značky TONI PEROTTI, praktické tašky značky DAAG, německé značky D&N lederwaren či Bull & Hunt.  Jsou elegantní a zhotovené z kvalitních kůží, jsou nenáročné na údržbu a velmi odolné proti zašpinění. Velmi oblíbené jsou pak tašky přes rameno z canvasu (kanvas) značky Herold a dalších značek. Jsou v různých velikostech přesně podle toho, jaké potřebujete pro každodenní nošení. Najdete zde i tašky speciálně určené pro notebooky či jiné využití.

Ataše kufříky (nebo také atache kufr, attaché kufr, atašé kufr nebo manažerský kufr, zkrátka jak se vám líbí) – nestárnoucí klasika ideální pro muže každého věku. Tyto ataše kufry jsou vhodné i jako dárky. Charakteristická je pro ně jemná kůže, pevný rám, vysoce kvalitní zpracování a luxus, který na vás dýchne již při jejich otevření. Inteligentní klasické vnitřní uspořádání a reprezentativní vzhled představuje značka D&N lederwaren, DERMATA a Franco Bellucci. Jsou vybaveny kódovými zámky a najdete zde klasickou velikost i šikovné menší kufříky.

Peněženky  pokaždé když platíme nebo vyndáváme doklady či kreditní karty nebo vizitky, dáváme zprávu o sobě samých, o našem stylu. Nafouklá peněženka přecpaná doklady nebo věrnostními kartami, která neodpovídá velikostí potřebě, je odřená či potrhaná, nám mnoho reprezentace neudělá. Přitom stačí málo pro pořízení kvalitní kožené peněženky z jemných italských kůží, kterou budeme s radostí brát do ruky a rádi ji ukazovat. Můžeme si vybrat podle velikosti od malých dokladovek či dolarek, přes klasické peněženky s mincovníky až po velké netradiční peněženky. Jemně a vkusně zdobené peněženky od firmy Franco Bellucci či originální peněženky od GIUDI představují netradiční peněženky pro muže. Top peněženky pro jsou představované luxusní značkou TONI PEROTTI, které jsou vyrobeny ze speciálně upravených kůží.

Pásky dovezli jsme pro vás mnoho modelů luxusních pánských pásků z pravé kůže. Pánské pásky značek LindenmannBERND GÖTZ, klasika PIERRE CARDIN, Galko Bremi jsou vhodné do obleků. Dále jsou k dispozici pásky do jeansů z buvolí kůže značky LLoyd. Všechny pásky mají snadno nastavitelnou délku. Velmi zajímavé jsou poslední dobou stále oblíbenější automatické pásky.

Šály - našli jsme pro vás speciální luxusní pánské šály značky Dante - nezbytný doplněk šatníku každého gentlemana. Ať už zvolíte heboučké vlněné šály nebo neskutečně lehounké kašmírové, určitě tím neuděláte chybu. Jsou současně praktické, elegantní a hřejivé. Jde o luxusní dárek pro partnera, dárek pro manžela, dárek pro přítele nebo kamaráda či dárek pro šéfa k narozeninám. Díky své vysoké kvalitě jsou tyto šály často kupovány jako dárek k promoci.