Výměna a vrácení zboží, reklamace zboží

Výměna zboží?

Pokud u nás nakoupíte dárek, který se nebude obdarovanému líbit, nebo vám samotným se nebude líbit produkt, který jste zakoupili, kontaktujte nás prosím a rádi vám poradíme. Výměna je možná do 14ti dnů od koupě a za výměnu vám nebudeme nic účtovat.

Co když se mi nelíbí zboží a chci jej vrátit?

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete do 14 dnů vrátit. (v originálním obalu a s visačkami). Adresa pro vrácení je: Renata Korcová, Novolhotská 369, 19016 Praha 9. Vždy ale budeme rádi, když nám sdělíte důvod vrácení. Je to pro nás zpětná vazba při nákupu nových kolekcí.

Reklamace zboží?

Reklamované zboží zašlete na adresu: Renata Korcová, Novolhotská 369, 190 16  Praha 9 spolu  s oznámením o reklamaci, které musí obsahovat: důvod reklamace, Vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a doklad o nákupu (fakturu, resp. její kopii).
Zboží musí vyhovovat následujícím podmínkám:

  • Zboží musí být kompletní.
  • Zboží je třeba zaslat spolu s dokladem o nákupu.
  • Zboží nezasílejte na dobírku. V případě zaslání zboží na dobírku nedojde k jeho převzetí.
  • Při zasílání zboží neručíme za případnou ztrátu zboží na cestě k nám – je povinností zákazníka zboží zabalit tak, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození.
  • Záruka se nevztahuje na: strukturální, barevné a povrchové změny kůže vznikající v důsledku používání výrobku a poškození způsobená nevhodným užíváním výrobku nebo nesprávnou údržbou, dále působením vnějších vlivů jako například vysoká teplota, přímé sluneční záření v důsledku kterého může dojít ke změně barvy, voda, kyseliny a také v důsledku přirozeného opotřebení v důsledku užívání.