Využijte slevu až 50 % v kategorii Akce+Výprodej.

VELKOOBCHOD

Vážený zájemci o velkoobchodní prodej,

pro velkoobchodní prodej nabízíme zboží značek, jejichž jsme distributorem s mnohaletou spoluprací (zejm. Frog, Dante, Stefania, d&n lederwaren, daag, Tony Perotti, Franco Bellucci). Podmínkou pro velkoobchodní odběr je minimální odběr alespoň 10 produktů jakéhokoliv druhu. Při objednávce do 10 000,- Kč bez DPH účtujeme dopravné 109,- Kč včetně DPH. Při objednávce nad 10 000,- Kč bez DPH dopravné nehradíte, bude uvedena částka 0 Kč. Jsme plátci DPH.

Veškeré zboží lze zakoupit online z našeho skladu, v případě většího zájmu se můžeme domluvit na osobní schůzce (domluva přes models.quality@gmail.com). Při velkoobchodní objednávce proveďte nejdříve registraci v našem e-shopu a při následné objednávce uveďte do poznámky v objednávce: VO + Vaše IČ + oblast podnikání (webové stránky Vašeho e-shopu nebo název a místo Vaší kamenné prodejny) a objednávku odešlete, my Vám následně zašleme cenovou nabídku na Vámi objednané zboží. Případně zašlete objednávku (dotaz) na náš e-mail models.quality@gmail.com.

V případě zájmu o dlouhodobější spolupráci napište na models.quality@gmail.com (s uvedením Vašeho tel. čísla). Domluvíme se na podmínkách spolupráce, nastavení trvalé VO slevy a možnosti předobjednávek.

Veškeré naše zboží si lze prohlédnout v našem skladu a showroomu na adrese Travná 1293, 198 00 Praha 9 – Kyje.

Děkujeme za Váš zájem,

 

LUNAFIT, s.r.o. - QualityModels.eu