O nás

 

Jsme QualityModels.eu. E-shop s reprezentativními a kvalitními prudukty pro ženy i muže. Je pro nás důležité "mít perfektní pocit", abyste VY měli perfektní pocit z doplňků, které říkají, jaký máte STYL. S výrobky od QualityModels.eu vyladíte svůj vlastní styl při každodenním nošení doplňků k naprosté dokonalosti. Buďte originální. Proč? Čtěte dál.

E-shop vznikl v prosinci roku 2010, a to s nabídkou dámského i pánského koženého zboží. Jelikož však nabídka na českém trhu byla a vlastně i je poměrně omezená, byla snaha přinést k nám originální produkty, které jinde nenajdete. Všechny výrobky byly a i nadále jsou osobně vybírány přímo od výrobců, tedy bez jakýchkoliv zprostředkovatelů. Máme v nabídce originální výrobky, které si zaslouží hodnocení jedinečné, perfektní a sebevědomé. Všechny výrobky nabízené na QualityModels.eu lze nosit v každodenním životě, stejně tak je oceníte ve volném čase, v práci, ale i na výletě nebo při dlouhých cestách.

Co u nás můžete najít? A co nenajdete? Všechny námi nabízené produkty jsou z různých koutů Evropy (nejčastěji z Německa a Itálie). Kožené aktovky, kožené i textilní kabelky, kvalitní kožené pásky, elegantní a praktické kožené peněženky, kufříky, atašé kufříky, business kufry aj. byly s pečlivostí vybrány přímo od výrobců, tak aby byl splněn požadavek na vysokou kvalitu materiálu, prvotřídní zpracování, jasná originalita, osobitý styl a rovněž i skutečnost, že výrobky nejsou v České republice tzv. "na každém kroku". Najdete u nás to nejlepší pro muže i pro ženy z oblasti kožené galanterie i luxusních výrobků z textilu, umělé kůže, kašmíru a vlny. Nově jsme zařadili do našeho sortimentu i výrobky české značky. Sledujeme nejnovější trendy v pánských taškách, aktovkách a kufrech, ale i v sektoru dámských kabelek a peněženek. Přinášíme tak velký výběr dárků pro muže i jedinečné příležitosti pro praktické dárky pro ženy. Hledáte dárky pro muže například k promoci?

Všechny, ale doslova všechny výrobky nabízené v e-shopu QualityModels.eu máme v našem skladu. Takže jsou připravené k pečlivému zabalení a odeslání na vaši adresu nebo pobočku Zásilkovny. 

Naším cílem je, aby Vám každodenně používané doplňky přinášely radost a potěšení za současné maximální praktičnosti a originality. Jsme tady pro VÁS.

Tým QualityModels.eu