Doprava

Dopravu v České republice máte v našem internetovém přes ZÁSILKOVNU zdarma!

Vaše objednávky přijaté v pracovních dnech jsou okamžitě zpracovávány a ihned předávány k přepravě.

1) Česká pošta – dobírkovou zásilku zasíláme podle její hodnoty  jako "balík do ruky" nebo"balík na poštu" a ten vám pošta doručí na vámi udanou adresu nebo jako doporučenou zásilku. Adresáta informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Cenu zásilky uhradíte při převzetí. Pokud vás poštovní doručovatel nezastihne doma, ponechá vám výzvu a zásilku si pak podle svých možností vyzvednete přímo na poště. 

CENA: 149,- Kč

platba kartou ZDARMA, platba předem na účet ZDARMA, dobírka +39,- Kč

2) PPL – kurýrní služba. PŘIPRAVUJEME!!! Zásilky jsou doručovány každý všední den od 8 do 18 hod. 
Pokud jste v tomto časovém rozmezí v práci nechte si zásilku jednoduše zaslat tam. Kurýrní služba vás bude kontaktovat na vašem telefonním čísle, nejlépe mobilním. O odeslání zásilky vás vždy informujeme emailem. Zásilka je doručena zpravidla do 24 hod po expedici ( expedicí se rozumí předání balíku společnosti PPL ). Kurýr vás před doručením bude telefonicky kontaktovat. Není-li zásilka na první pokus doručená, zanechá kurýr PPL na vaší adrese písemnou zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ještě jednou následující pracovní den. Pokud je i tento pokus neúspěšný, máte možnost se do 7 pracovních dnů na podkladě zanechaného oznámení telefonicky dohodnout s PPL o konečném předání zásilky. Po uplynutí této lhůty se zásilka vrací zpět k odesílateli a příjemci je následně zaslána faktura na úhradu přepravného.

CENA: PŘIPRAVUJEME

3) Zásilkovna - doprava bude uskutečněna na Vámi vybrané doručovací místo Zásilkovny.

CENA: vždy ZDARMA

platba kartou ZDARMA, platba předem na účet ZDARMA, dobírka +39,- Kč

4) Messenger - PŘIPRAVUJEME

CENA: PŘIPAVUJEME

 

PŘEVZETÍ A REKLAMACE: Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu!!! Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

V případě poškozeného zboží vše zdokumentujte a spolu s číslem balíku odešlete na náš e-mail: models.quality@gmail.com