Platební podmínky

CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cenu zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

a)     na dobírku. Poštovné po ČR (pokud nejde o výměnu zboží) hradí naše společnost při volbě dopravy Zásilkovnou nebo Uloženkou! Dobírka je zpoplatněna částkou 39 Kč. Platíte v hotovosti nebo kartou doručovateli při přebírání zboží. Na Slovensku platíte v Eurech podle aktuálního kurzu vůči Kč. V případě žádosti o výměnu zboží účtujeme u takové zásilky skutečné náklady na poštovné t.j. až 147,- Kč, na Slovensko pak 245,- Kč.

b)     v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese 198 00 Praha 9 Travná 1293 platit nelze, připravujeme.

c)     převodem na účet. Číslo účtu prodávajícího  203020300/2010, vedený u FIO banky, (dále jen „účet prodávajícího"). Platba převodem na účet je zdarma.

d)     platba kreditní kartou.

e)     platba prostřednictvím PayPal. platit nelze, připravujeme.

f)      platba prostřednictvím PaySec. platit nelze, připravujeme.

g)     Slovensko - faktury na Slovensko jsou vystavovány v českých korunách a příjemce je hradí dopravní společnosti v Eurech podle aktuálního kurzu.

h)    Vrácení peněz v případě odstoupení od smlouvy: Zákazníkům v České republice budou peníze vráceny zpět převodem na bankovní účet. Zákazníkům ve Slovenské republice budou vráceny peníze převodem na bankovní účet s tím, že Slovenská banka provede přepočet na Eura podle aktuálního kurzu.