XXL kabelky

Velké dámské kabelky (XXL kabelky) získávají u nás i v zahraničí mnoho příznivců. Shoppery, do kterých se vejde skutečně hodně věcí, jsou velmi praktické, ale v posledních letech i stylové, trendy a moderní. Už neplatí, že shopper (velká kabelka) je určen pouze na nakupování. Velká kabelka se hodí díky své eleganci i na společenské akce, volnočasové aktivity, pracovní schůzky, ale i sportovní příležitosti.

Uschovejte vaše osobní věci do vkusných a hlavně praktických kabelek větších rozměrů. Jsou ideální pro nošení přes rameno. Snoubí se v nich pocit bezpečí a soukromí, praktičnost, elegance a jedinečný styl. Velké XL značkové kabelky dokážou uspokojit i náročné požadavky svých uživatelek. Kabelky velikosti XL a XXL může nosit kdokoliv, a to s jakoukoliv konfekční velikostí.

Co je důležité u velké kabelky? Kvalita materiálu, preciznost zpracování, odpovídající design, skvělý dojem, svěží pocit, skutečná originalita, skrytá smyslnost a splnění potřeb. Velká kabelka je vždy vidět a doplňuje image.

Nejprodávanější

kabelka pierre cardin michele černá
Akce
91691IZA207-NERO
352992 21 dsc 5517 20223IZA330BIANCO
2 položek celkem