Gentlemanem na první pohled

chytra žena

Gentlemanem na první pohled – se značkou QualityModels

15. 01. 2018 | Pro muže
-Komerční sdělení-

aktovka na spisy


Milujete eleganci? Máte rádi styl? Slaďte svůj outfit do posledního detailu a probuďte zájem u své vyvolené. Kvalitním oblečením, stylově sladěnými doplňky i vybraným chováním.

Nepodceňujte ženskou vnímavost. Žena, která dává přednost kvalitě, vás pomocí jednoho pohledu dokáže jak pod scannerem pasovat na módního guru nebo bezdomovce. Nechcete být tím posledně jmenovaným ani ničím uprostřed? Vsaďte na značku QualityModels a udělejte z ulic molo hodné gentlemana. Nejenže přitáhnete ženy se správným vkusem, ale budete se cítit jako opravdový muž. Muž, který má styl a nebojí se vystoupit z davu.
kašmírová šála

QualityModels je značkou, která má smysl pro krásu, eleganci a osobitý styl. Navštivte webové stránky e-shopu QualityModels nebo zavítejte přímo do centrálního skladu, kde na vás čeká kvalitní sortiment pečlivě vybraný na veletrzích nebo přímo u dodavatelů z Holandska, Německa, Itálie či Anglie. Po jednom rozhlédnutí rázem zapomenete na veškerou šeď a nudu, do kterých bývá tak často uvržena fádní pánská móda. Se vstupem do světa pravých gentlemanů dostanete chuť být neobyčejným – od kašmírové šály, přes aktovku na spisy až po koženou peněženku v náprsní kapse. Věřte, že pokud narazíte na tu správnou dámu, budete ji při společných schůzkách ukazovat často – a rádi.

Co všechno vlastně dělá z muže gentlemana?

Skvěle padnoucí oblek, perfektně sladěná, kvalitní a čistá obuv, slušivá aktovka na spisy, případně i deštník hodící se v okamžiku, jakmile se při seznamování pokazí počasí. U stylovějších mužů konzervativního typu stále vedou klobouky, ale i nonšalantně přehozené šály.

QualityModels
 
QualityModels nabízí příjemně vyhlížející kašmírovou šálu v džínově modrém provedení, ke které příhodně ladí luxusní modrá kožená peněženka Giudi. Pánský outfit v modrém tónu pomůže dotvořit i pásek z měkké tmavě modré kůže s působivě propracovanou strukturou. K černým lakovaným botám pak skvěle padne stylový černý kufřík nebo aktovka na spisy stejné značky. S pomocí takového ladění barevných tónů, stylu, kvality a komfortu se i z docela obyčejného muže s dosud zastřeným vkusem pro módu může stát opravdový gentleman. Jedinou podmínkou pro takové malé módní vítězství je pouze to, že musí jít ruku v ruce s vybraným chováním. Uvidíte ale, že s doplňky od QualityModels vám to půjde docela samo!