Využijte slevu až 50 % v kategorii Akce+Výprodej.

Značková pera a propisky

Nejprodávanější

plnicí pero PARKER se slabým hrotem
1 150 Kč –26 %
Původně: 1 150 Kč  (–26 %)
850 Kč
1 položek celkem
plnicí pero PARKER se slabým hrotem
1 150 Kč –26 %
850 Kč

Velmi elegantní plnicí pero PARKER se slabým hrotem F (fine) vhodné pro běžné psaní a poznámky. Elegantní dárek pro muže nebo ženu k jakékoliv příležitosti. Skladem u nás....

Kód: 1501/2184483

Značková pera a propisky Parker patří již více než 130 let mezi to nejlepší, co kategorie prestižních psacích potřeb nabízí. Historie značky Parker sahá až do 80. let 19. století. S pery této značky psaly slavné osobnosti a pera Parker byla také používána při výjimečných příležitostech, jakými byly například podpisy významných smluv. Od roku 1962 má značka oprávnění používat oficiální označení výhradního dodavatele psacích potřeb do britské královské rodiny. Oprávnění udělené britskou vládnoucí královnou Alžbětou II. bylo v roce 1990 doplněno druhým oprávněním uděleným princem Charlesem, knížetem z Walesu. Pera Parker vynikají specifickým designem, spolehlivostí i výjimečným řemeslným zpracováním a psaní s nimi je skutečným zážitkem.

Jsme skutečně potěšeni, že Vám tato značková pera a propisky můžeme nabídnout. Jde o vhodný dárek k promoci, dárek k Vánocům pro tatínka či jen tak dárek pro toho, na kom Vám záleží.