Luxusní pánská kožená peněženka MARTA PONTI Johan - černá

Neohodnoceno

Pánská kožená peněženka portugalské značky MARTA PONTI. Peněženka, která je vyrobena z prvotřídního materiálu. Styl a luxus.

800 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: B120219R-PRETO
Luxusní pánská kožená peněženka MARTA PONTI Johan - černá
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Luxusní a vysoce kvalitní pánská kožená peněženka vyrobená z italské hladké pevné kůže. Černá barva, podélný tvar. Kvalita a styl od portugalské značky MARTA PONTI.

Peněženka Johan má hladký, mírně lesklý povrch. Peněženka je uzavíratelná na druk přes tzv. upínku. Je vybavena 2 velkými podélnými přihrádkami na bankovky. Celkem je zde 12 přihrádek na karty a vizitky, dále 7 přihrádek na doklady nebo jiné dokumenty (z toho 1 průhledná). Nechybí 1 kapsička na mince uzavíratelná na druk. Peněženka je vybavena černou odolnou podšívkou. Zvenku je vyražené logo MARTA PONTI a velmi elegantní štepování černé barvy. Peněženka je dodávána v pevné papírové krabičce.

Specialitou této peněženky je ochrana RFID (ochrana karet před zneužitím - díky zabudované ultra tenké fólii zajistí odstínění elektromagnetických vln a zabrání tak možnému nežádoucímu zkopírování dat z karty v peněžence).

Vysoká kvalita a řemeslné zpracování, které oslní! 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské peněženky a dokladovky
Barva: černá
Materiál: pravá kůže
Velikost: 12,5 x 9,5 cm
Hloubka (cm): 3
Speciální vlastnost: RFID
Šířka (cm): 12,5
Výška (cm): 9,5

Italská přírodní kůže zpracovaná precizně v Portugalsku, to je MARTA PONTI. Počátek řemesla orientovaného na koženou výrobu lze u MARTA PONTI hledat již před více než 100 lety, přičemž samotná tradice značky MARTA PONTI začíná v roce 1965. V roce 1996 přišla na trh první ucelená kolekce s kufry s omlazeným designem za současného použití tradičních povrchových úprav. Kvalitu lze najít v každém detailu – od tvaru výrobků, přes kapsy i barvu. To vše přináší jasné snoubení účinnosti, pohodlí a stylu. MARTA PONTI je značkou tašek, kufříků a drobného koženého zboží, které zaujme svou kvalitou, elegancí a stylem.

Logo značky: marta ponti