Využijte slevu až 50 % v kategorii Akce+Výprodej.

Výměna, vrácení, reklamace

Výměna a vrácení zboží, reklamace zboží

Vrácení nebo výměna | HIFI24 | Váš osvědčený partner pro Audio ...Výměna zboží?

Pokud u nás nakoupíte dárek, který se nebude obdarovanému líbit, nebo vám samotným se nebude líbit produkt, který jste zakoupili, kontaktujte nás prosím a rádi vám poradíme. Výměna je možná do 14ti dnů od koupě a za výměnu vám nebudeme nic účtovat. Platíte pouze poštovné. Máte-li dotaz k výměně zboží, kontaktujte nás na models.quality@gmail.com.

Pokud budete chtít vyměnit zboží, kontaktujte nás na e-mailu models.quality@gmail.com a my Vám pošleme formulář k vyplnění, kde jsou uvedeny i pokyny pro výměnu zboží.

Špatně objednané zboží | tisknijakduhaCo když se mi nelíbí zboží a chci jej vrátit?

Zboží zakoupené v našem e-shopu můžete do 14 dnů vrátit (v originálním obalu a s visačkami). Vždy budeme rádi, když nám sdělíte důvod vrácení. Je to pro nás zpětná vazba při nákupu nových kolekcí.

Pokud budete chtít vrátit zboží, kontaktujte nás na e-mailu models.quality@gmail.com a my Vám pošleme formulář k vyplnění, kde jsou uvedeny i pokyny pro vrácení zboží.

Reklamační řád | Quikset - Praha a PlzeňReklamace zboží?

Oznámení o reklamaci musí obsahovat Vaše jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo, důvod reklamace, popis vady, doklad o nákupu (číslo objednávky, fakturu či kopii objednávky).

Pokud budete chtít reklamovat zboží, kontaktujte nás na e-mailu models.quality@gmail.com a my Vám pošleme formulář k vyplnění, kde jsou uvedeny i pokyny pro reklamaci zboží.

Zboží musí vyhovovat následujícím podmínkám:

  • Zboží musí být kompletní. Bylo-li odesláno spolu s dárkem, vrací se rovněž i s tímto dárkem.
  • Zboží je třeba zaslat spolu s dokladem o nákupu.
  • Zboží nezasílejte na dobírku. V případě zaslání zboží na dobírku nedojde k jeho převzetí.
  • Při zasílání zboží neručíme za případnou ztrátu zboží na cestě k nám – je povinností zákazníka zboží zabalit tak, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození.
  • Záruka se nevztahuje na: strukturální, barevné a povrchové změny kůže vznikající v důsledku používání výrobku a poškození způsobená nevhodným užíváním výrobku nebo nesprávnou údržbou, dále působením vnějších vlivů jako například vysoká teplota, přímé sluneční záření v důsledku kterého může dojít ke změně barvy, voda, kyseliny a také v důsledku přirozeného opotřebení v důsledku užívání.

Obecná poučení k uplatnění reklamace:
Zakoupení věci jste jakožto spotřebitel povinen prokázat předložením kupního dokladu, případně jiným, dostatečně věrohodným způsobem.
Jakožto spotřebitel nemůžete uplatnit práva z vad, které jste sám způsobil nebo o kterých jste při koupi věděl. Stejně tak i u vad, pro které jsme s Vámi, jakožto prodávající a spotřebitel, dohodli snížení ceny. Neodpovídáme ani za běžné opotřebení věci.
Reklamace musí být uplatněna nejpozději v 24měsíční lhůtě. Reklamaci je třeba uplatnit bezodkladně, aby nedošlo k rozšíření vady a v jejím důsledku k zamítnutí reklamace. Včasným oznámením vady poté, co se objeví, si můžete zajistit bezproblémové vyřízení reklamace.
Reklamace je vyřízena teprve tehdy, když Vás o tom vyrozumíme. Vyprší-li zákonná lhůta, považujte to za podstatné porušení smlouvy a můžete od kupní smlouvy odstoupit.