Vrácení zboží a reklamace

Tento reklamační řád tvoří nedílnou součást Všeobecných obchodních podmínek (dále jen “VOP”) společnosti Divianna Corp s.r.o. pro internetový obchod dostupný na https://www.qualitymodels.eu. Reklamační řád je určený pouze pro zákazníka spotřebitele. Zákazníkem, který je spotřebitel, se rozumí každý člověk (fyzická osoba), který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá s námi smlouvu, nebo s námi jinak jedná (dále jen také jen „spotřebitel“).

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat e-mailem: top@qualitymodels.eu

V případě vrácení nebo výměny zboží ho zašlete v původním a nepoškozeném stavu tak, aby neneslo žádné známky používání. Ujistěte se, že je v původním obalu a opatřeno všemi visačkami. Nelze vrátit či vyměnit zboží, jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů (např. ponožky apod.). Potom je postup stejný pro všechny možnosti.

Zboží k nám můžete doručit na adresu našeho skladu. Náklady na tuto dopravu si nese zákazník sam.

Zboží můžete také předat na jakékoliv pobočce Zásilkovny, s uvedením našeho kódu. Štítek na balíček Vám vytisknou přímo na pobočce Zásilkovny. Zboží nám bude doručeno do našeho skladu. Náklady na tento způsob dopravy hradíme my.