Využijte slevu až 50 % v kategorii Akce+Výprodej.

Ochrana osobních údajů

Encrypting USB Devices with BitLocker | Technology Tamed

Pro poskytování našich služeb potřebujeme znát některé Vaše osobní údaje. Respektujeme v nejvyšší možné míře Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto údajů minimalizovat jen na ty nejnezbytnější a údaje chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními údaji plně podléhá platným právním předpisům, zejm. zákonu o ochraně osobních údajů spotřebitelů.


Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a dalších Vašich činnostech v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji. Jakékoliv údaje, které o Vás a o Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, neposkytujeme je třetím osobám (vyjma společností zabezpečujících spediční služby nebo platební styk) a slouží jenom ke kvalitnímu poskytování našich služeb.


Vyhrazujeme si právo použít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takovémto e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit, že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně oznámit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.
Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Royalty-free 3d man photos free download | Pxfuel Oficiální znění podmínek pro ochranu Vašich osobních údajů naleznete zde.