Pánská kožená peněženka LAGEN Isaac - hnědá

Neohodnoceno

Isaac je velmi elegantní pánská kožená peněženka podlouhlého stylu, a to od české značky LAGEN. Vyrobena je z kvalitní usně, má velmi zajímavou strukturu. Peněženka, která zaujme a potěší svou praktičností i vzhledem. Ruční výroba! Jde o menší pánskou a velmi zdařilou peněženku.

240 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: W8193BRN
Pánská kožená peněženka LAGEN Isaac - hnědá
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Isaac je velice kvalitní, atraktivní a elegantní pánská peněženka. Pochází od české značky LAGEN. Vyrobena je z pevné, prošívané hověziny se strukturou, která zdůrazňuje přírodní charakter materiálu.

Isaac je prostorná a velmi zdařilá pánská peněženka. Uvnitř jsou 2 přihrádky na bankovky, 3 na platební karty, 2 na doklady, 1 kapsička na mince.  Podšívka je světle hnědá s opakujícím se logem LAGEN. Peněženka Isaac je charakteristická svou praktičností a vysokým standardem řemeslného provedení. Je zdobena dvojím štepováním a logem LAGEN na přední straně. Dodávána je v papírové krabičce LAGEN.

Je nám ctí, že Vám můžeme představit tuto nevšední peněženku, která zaujme a potěší!

Upozornění: Barvy můžou být mírně zkresleny dle druhu a nastavení monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské peněženky a dokladovky
Barva: hnědá
Materiál: pravá kůže
Rozměry (cm): 11 x 9 x 2
Šířka (cm): 11
Výška (cm): 9

Česká společnost se sídlem ve Zlíně byla založena již v roce 1997 se věnuje kožené galanterii a její ruční výrobě. V sortimentu jsou výrazně zastoupeny zejména kožené peněženky - dámské peněženky, pánské peněženky a číšnické peněženky. Nechybí ani kožené klíčenky, etue, dokladovky, dále i kožené aktovky, spisovky, kabelky, pouzdra, vizitkáře a ledvinky. Při výrobě jsou používány kvalitní materiály. Vše je vyráběno pod pod registrovanou ochrannou známkou LAGEN® .

Logo značky: lagen