Pánský hedvábný motýlek MONSI Floral Diamond - žlutý

Neohodnoceno

Exkluzivní pánský motýlek, který je ručně vyrobený z toho nejkvalitnějšího italského hedvábí. Motýlek je tradiční vázací, s nastavitelnou délkou. Ten pocit, uvázat si motýlka před velkou událostí, je opravdu unikátní. Od české značky MONSI.

Varianta:
770 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: FLORAL-DIAM-YELLOW/ORG
Pánský hedvábný motýlek MONSI Floral Diamond - žlutý
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Spojením precizní ruční práce, jedinečného designu, decentního dekoru a nejkvalitnějšího materiálu vznikl motýlek Floral. Tento výjimečný pánský doplněk byl vyroben v tradiční italské krejčovské dílně a jeho výrobu zvoleno hedvábí. Ne však jen tak ledajaké. Hedvábí pocházející od pečlivě vybraných italských výrobců, kteří dodávají látky také předním módním ikonám jako je např. Versace či Tommy Hilfiger.

Motýlek je specifický pánský módní doplněk, který je elegantní a vysoce zajímavý. Tento pánský motýlek je v provedení DIAMOND, tedy se zkoseným zakončením. Motýlek, který si každý sám uváže, je ten pravý motýlek, který zaujme. Pro motýlky české značky MONSI je používáno výhradně výběrové italské hedvábí z oblasti Como. Všechno hedvábí pochází pouze od dvou pečlivě vybraných tradičních výrobců, kteří dodávají látky i pro největší módní značky světa. Pro výrobky české značky MONSI je charakteristické, že u nich nejsou připouštěny kompromisy. Ruční práce, prvotřídní materiály a design, který se vryje do paměti na první pohled.

Pánský motýlek je standardně dodáván v příjemném a ozdobném sáčkuLze zvolit exkluzivní dárkové balení vyrobené v České republice.

Pořiďte si ještě dnes luxusní pánský motýlek, který skutečně zaujmete Vaše okolí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské motýlky
Barva: žlutá
Materiál: italské hedvábí
Speciální vlastnost: nastavitelná délka, vázací motýlek
Zakončení: zkosené (diamond)

MONSI je česká značka představující kvalitní módní doplňky pro muže. Prozatím. Řady pro ženy a pro děti je v přípravě a již se dolaďují poslední detaily. MONSI znamená styl. Nápad vytvořit českou značku MONSI vznikl již v únoru roku 2016. V současné době lze od této značky představit prvotřídní peněženky vyrobené v České republice z luxusní italské kůže, hedvábné kapesníčky, kravaty i motýlky, české stylové ponožky. A to vše od české rodinné firmy. Těšit se můžeme na luxusní šály, kabelky, peněženky pro ženy i pro děti, ponožky atd.