Pánský hedvábný motýlek MONSI Grenadine - světle šedý

Neohodnoceno

Exkluzivní pánský motýlek, který je ručně vyrobený z toho nejkvalitnějšího italského hedvábí. Motýlek je tradiční vázací, s nastavitelnou délkou. Ten pocit, uvázat si motýlka před velkou událostí, je opravdu unikátní. Od české značky MONSI.

Varianta:
830 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kód: GRENADINE-STRAIGHT-LGREY/DB
Pánský hedvábný motýlek MONSI Grenadine - světle šedý
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Výjimečný doplněk pro výjimečné chvíle, přesně to je motýlek Grenadine, který je ručně vyrobený v tradiční italské dílně. Jeho jedinečnost však nespočívá jen v precizní ruční práci, ale také v materiálu. Motýlek je vyrobený z hedvábí z oblasti Como. Výrobci, kteří stojí za vznikem tohoto hedvábí, dodávají látky i světoznámým módním značkám jako je např. Versace či Tommy Hilfiger.

Motýlek je specifický pánský módní doplněk, který je elegantní a vysoce zajímavý. Tento pánský motýlek je v provedení CLASSIC – Straight, tedy s rovným zakončením. Motýlek, který si každý sám uváže, je ten pravý motýlek, který zaujme. Pro motýlky české značky MONSI je používáno výhradně výběrové italské hedvábí z oblasti Como. Všechno hedvábí pochází pouze od dvou pečlivě vybraných tradičních výrobců, kteří dodávají látky i pro největší módní značky světa. Pro výrobky české značky MONSI je charakteristické, že u nich nejsou připouštěny kompromisy. Ruční práce, prvotřídní materiály a design, který se vryje do paměti na první pohled.

Pánský motýlek je standardně dodáván v příjemném a ozdobném sáčkuLze zvolit exkluzivní dárkové balení vyrobené v České republice.

Pořiďte si ještě dnes luxusní pánský motýlek, který skutečně zaujmete Vaše okolí!

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské motýlky
Barva: šedá
Materiál: italské hedvábí
Speciální vlastnost: nastavitelná délka, vázací motýlek
Zakončení: rovné (straight)

MONSI je česká značka představující kvalitní módní doplňky pro muže. Prozatím. Řady pro ženy a pro děti je v přípravě a již se dolaďují poslední detaily. MONSI znamená styl. Nápad vytvořit českou značku MONSI vznikl již v únoru roku 2016. V současné době lze od této značky představit prvotřídní peněženky vyrobené v České republice z luxusní italské kůže, hedvábné kapesníčky, kravaty i motýlky, české stylové ponožky. A to vše od české rodinné firmy. Těšit se můžeme na luxusní šály, kabelky, peněženky pro ženy i pro děti, ponožky atd.