Trojbalení ponožek z recyklované bavlny DEDOLES Idealista - modré

Neohodnoceno

Ponožky Idealista od DEDOLES jsou pohodlné a elegantní. Výjimečně není každá ponožka jiná, ale obě stejně barevné, a to hned ve 3 tónech modré barvy.

Varianta:
140 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Kód: 3DREAMER-3942
Trojbalení ponožek z recyklované bavlny DEDOLES Idealista - modré
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Stylové, jednobarevné a zejména pohodlné. Takové jsou tyto ponožky vyráběné z recyklované bavlny. Elegantní modrá barva ponožek Idealista je vhodná pro každého. 

Šiř skvělé poselství s jedinečnými ponožkami DEDOLES z recyklované bavlny. Jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí. Výroba recyklovaných nití začíná sběrem textilního odpadu z textilních a oděvních výrob, následně se tyto textilie rozdělí podle barev, rozsekají se a smíchají a pomocí strojů se z nich vytvoří nitě. Díky rozdělení na barvy, není nutné další barvení čímž se šetří hektolitry vody, která je při procesu barvení spotřebovávána a znečišťovaná ve velkých objemech. Nevstupuje tam žádná nová bavlna, čímž se šetří přírodní zdroje a dává se druhá šance textilu, který by jinak skončil na skládkách. Pohodlné nošení. Ponožky perte v maximální teplotě 40 °C. Nedoporučuje se: sušení v bubnové sušičce, chemické čištění ani použití bělidla. Značka: Dedoles. Nadizajnované na Slovensku, vyrobené v Turecku.

Skvělé ponožky pro každého!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské ponožky
Barva: modrá
Materiál: 80 % recyklovaná bavlna, 17 % polyester, 3 % elastan

DEDOLES je slovenská společnost zaměřená na prodej především vlastních textilních produktů jako jsou například veselé ponožky Good Mood či spodní prádlo. DEDOLES věří, že to, co mění svět k lepšímu, závisí na našich každodenních rozhodnutích. Proto jsou jejich oblečení a doplňky vyrobené z kvalitních materiálů a důraz je kladen na etickou a udržitelnou výrobu. Posláním společnosti DEDOLES je podporovat lidskou individualitu a jedinečnost. Značka se řídí heslem „všichni jsme jiní, každý je výjimečný“. Jejich veselé ponožky jsou výtvorem šikovných slovenských designerů. Typickým znakem veselých ponožek Good Mood od DEDOLES je to, že každá je jiná, ale spolu tvoří dokonalý pár. Ponožky jsou velmi příjemné, moderní, hravé, barevné a nabízí originální designy, ze kterých si vybere opravdu každý to, co má rád.

Logo značky:  dedoles_logo   logo_GoodMood_black_800x-624x416